سید مجتبی هاشمی مدیر عامل شرکت ایثارگران ، صبح اول وقت با نارنجی پوشان خدمات شهری دیدار داشت:

یکی از مصداق های زیبایی شهر ، پاک و تمیز بودن معابر و خیابان ها می باشد، که مرهوم تلاش شبانه روزی  رفتگران ، همان مردان بی ادعایی در عرصه بهداشت عمومی است. شاید به سادگی کلمه رفتگر را به زبان آورد . اما ملت موظف است به این خادمان خدمات شهری احترام بگذارند، کسانیکه عمده فعالیتشان با زباله هاست منتهی زیبایی را برای شهر به ارمغان می آورند.

صبح اول وقت ، به خیابان و معابر نظافت شده می نگریم، و شاید بارها  شاهد تلاش نارنجی پوشان شهرداری در حین نظافت بوده ایم ، اما  یک بار با او همکلام  و هم صحبت نشده از یک خدا قوت گفتن  دریغ نموده ایم. این بزرگواران بقدری برای شهر و محلات مفید هستند  اگر یک روز دست از کار بکشند شهر آرامش عمومی خود را از دست خواهد داد.

صبح جمعه قبل از اذان صبح ، افتخار داشتم بعنوان نماینده شرکت ایثارگران آمل بهمراه عزیزان روحانی و دانشجویان و همچنین حضور پر رنگ جانباز مدافع حرم پاسدار محمدی ، برای عرض خدا قوت و خسته نباشید به نارنجی پوشان شهر ، به محضرشان در حین انجام فعالیت، شرفیاب شویم . در این بازدید ، به هر مامور محترم نظافت در شهر یک جلد مفاتیح الجنان و شیرینی اهدا شد،پس از آن با مشکلات و درد و دل های این عزیزان از زبان خودشان آشنا شدیم.


 خدمات این قشر ، مایه آبرو و عظمت شهر می باشد ، انشاالله مسئولین محترم  از تلاش های سخت و طافت فرسا رفتگران عزيز در راستاي حمايت از اين قشر و تلاش های بی منت این خوبان  بیش از گذشته گام بر خواهند داشت تا جبران کوشش این مردان بی ادعا در عرصه بهداشت عمومی باشد.

گالری تصاویر

Template Design:Dima Group