در آستانه سالروز رحلت امام راحل هستیم ، خردادماه بهترین فرصت برای تجدید بیعت با مقام معظم رهبری و و آرمان‌های بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و شهداست تا تجدید میثاق کنیم. . به همین مناسبت   صبح امروز عده ای از مردان بی ادعا و ولایت مدار شهرستان هزار سنگر آمل عاشقانه؛عارفانه  و آگاهانه  با شور و شعف و نشاط به نمایندگی از مردم شریف این شهر ،  برای تجدید پیمان ،  با ارزش ها و آرمان های انقلاب اسلامی ، بصورت کاروان پیاده ، از گلزار شهدای شهرستان آمل  عازم حرم مطهر آن اَسوه ستودنی پیرجماران می شوند. 


برای حقیر مایه  مباهات و افتخار می باشد ، خادم مجموعه ای در شهرستان هستم  که بدنه ی آن متشکل از خانواده های شهدا ، جانبازان و آزادگان و ایثارگران  ، که بزرگترین سرمایه های معنوی انقلاب و ملت هستند.  هرساله  یکی از بانیان برپایی کاروان پیاده به سوی حرم حضرت روح الله (ره)، سهامداران شرکت ایثارگران شهرستان آمل می باشند. خدمت به این خوبان موهبتی است الهی، که خداوند  به این حقیر اعطا فرموده است. 

از سوی دیگر به دلیل غیر متمرکز بودن سهامداران این شرکت  در نقاط مختلف کشور ، امروز همزمان با بدرقه  زائران امام راحل توسط آحاد کثیر مردم و مسئولین محترم، در استان سمنان ،برخی از مدافعین پر افتخار  حرم آل بیت (ع) به  آغوش وطن و خانواده  بازگشتند . در وصف این بزرگوارن زبان قاصر است ، فقط بسنده کنم به جمله ای که  نمی‌خوابند تا بخوابیم؛ شهید می‌شوند تا زندگی کنیم.  این عزیزان همواره مدال پرافتخار  مدافعان حرم آل الله  را بر سینه خود دارند. آرامشی که در کشورحاکم است به یُمن حضور این دلیر مردان در عرصه دفاعی و نظامی و حراست از وجب به وجب خاک مقدس و پهناور جمهوری اسلامی ایران  می باشد استوار است.

آرزوی توفیق و سرفرازی

سیدمجتبی هاشمی

مدیرعامل

گالری تصاویر

Template Design:Dima Group