اولین پیام سیدمجتبی هاشمی مدیرعامل شرکت ایثارگران شهرستان آمل  در مجمع سالانه 1394

 

 

 

 

 

مطلع    دیوان   اسرار    قدیم هست بسم الله الرحمن الرحیم  آن کتاب الّله  که مرجع حکمت افتتاح او به باب رحمت است.


درود بر پیشگاه مقدس حضرت ولی عصر ( عج ) درود بر روان پاک بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران امام شهدا درود و سلام بر مقام معظم رهبری و آرزوی طول عمر با عزت و پربرکت برای آنستوده ی بزرگوار

شهادت را نه در جنگ، در مبارزه می دهند - ما هنوز شهادتی بی درد می طلبیم-غافل که شهادت را جز به اهل درد نمی دهند

به نوبه ای خودم شهادت علمدار رشید اسلام ، سرهنگ پاسدار روح اله سلطانی را خدمت دلسوزان نظام تسلیت عرض می نمایم

گمنامی تنها برای شهرت پرستان درد آور است ، وگرنه همه اجرها در گمنامیست.محکمه خون شهداء محکمه عدلیست که ما را در آن به محاکمه می کشند

عرض خیر مقدم و شادباش دارم خدمت شما مسئولین؛ سهامداران ،   مدیران ، متخصصان، ا ساتید، کارشناسان،صاحبنظران ،

مقدمتان را طوطیای چشمان خود می نهیم سهامداران و  حاضران گرامی سلام گرم و صمیمی بنده را پذیرا باشید.
از اینکه با مناعت طبع بی بدیل و عزت نفس بی نظیر دعوت شرکت ایثارگران را برای حضور دربیستمین  مجمع عمومی را  پذیرفتید، هم خدای را شاکرم و هم جنابان را سپاسگزارم.

در اینجا بسی شایسنه است به مصداق آیه ی شریفه ی ( و من شکر نفسه فانما یشکر لنفسه  ) از کلیه ی عوامل و دست اندرکارانی که ازمدتها پبش ما را در برپایی این همایش از اقدمین ، قادمین و حاضرین  یاری وهمیاری نمودند، کمال تشکر و تقدیر را داشته باشم.

همانطور مستحضر هستید ، شرکت ایثارگران درسال 1373 با حمایت معنوی و مادی شما سروران  تاسیس گردید..

امیدوارم که با همکاری و همراهی شما سروران بتوانیم مراکز تولیدی، خدماتی و تخصصی مناسب برای توسعه ی فرهنگ و گسترش معنوی و مادی سهامداران  فراهم کنیم و برای محقق شدن این امر مهم نیازمند به یاری شما می باشیم.

شایان ذکر است اولین و مهمترین موضوعی که برای اداره شرکت  در این دوره ،  اولویت قرار خواهم داد  کاهش هزینه های جاری شرکت و افزایش سود سهام شما خوبان می باشد. همچنین زمینی ورزشی که با سهل انگاری در ارائه مداراک در دادگاه شهرستان حکمی به ضرر شرکت صادر گردیده را به حول و قوه الهی با حکمی قطعی از دادگاه تجدید نظر استان ،  به سرمایه شرکت و سهامداران عودت خواهم داد.

همچنین فرصت را مغتنم بشمارم  دعوت کنم از اشخاص حقیقی و حقوقی ،که  تجربیات و پیشرفتهای خودشان را به شرکت  منتقل کنند تا با بررسی و تحلیل ارزیابی نقاط ضعف و قوت خود را شناخته و ضمن رفع آنها ، از فرصتهای پیش آمده در جهت ارتقای شرکت که نتیجه حاصله آن  رفاه و معیشت سهامدارن باشد بهره مند شویم.

با امید به اینکه ، از آگاهی وتجربیات بزرگان و مهارت وتخصص کارشناسان  بهره بجوییم  و با همراهی وهمدلی عالم عامل باشیم و هوشمندانه تلاش کنیم. با تشکر از حسن نظر و توجه شما بزرگواران، در کمال امتنان و افتخار  جهت پاسخگویی به مطالب در خدمت شما هستم.

 

 

گالری تصاویر

Template Design:Dima Group