اولین دوره مسابقات تنیس رنکینگ زیر ۱۶ سال استان مازندران گرامیداشت شهدای مدافع حرم در مجموعه ورزشی ایثارگران شهرستان آمل به مدت دو روز (پنجشنبه و جمعه) برگزار شد که تیم هایی از شهرهای آمل، بابل، ساری، تنکابن، عباس آباد، نوشهروچالوس دراین دوره شرکت نمودند که درپایان کیان کچپی ازآمل با پیروزی برابر امير علي تقي پور از متل قو به مقام قهرماني دست يافت. مقام سوم مشترك مسابقات به آريا عابدي از آمل و فخرا محفوظي از متل قو رسيد.

مراسم اختتامیه و اهدا جوایز این دوره از مسابقات با حضور دکتر لطفیان رئیس هیئت تنیس استان، مهندس مرادی مسئول برگزاری مسابقات استان، سرهنگ اسدی رییس پلیس پیشگیری نیروی انتظامی شهرستان آمل، سعید عابدی رییس هیئت والیبال بسیج استان مازندران  آقای هاشمی مدیر عامل شرکت تعاونی چند منظوره ایثارگران، استاد اباذری پیشکوت تنیس استان و خانواده محترم شهید حسین دارابی بعنوان نماینده خانواده های شهدای مدافعین حرم و جمعی ازتنیسور های آمل برگزار شد.

در این مراسم لوح تقدیر و هدیه ای از طرف سرپرست هیئت تنیس آمل تهیه گردید که توسط آقای دکتر لطفیان و سرهنگ اسدی به خانواده محترم شهید دارابی و دختر شهید اهدا گردید.همچنین هدیه ای بعنوان تشکر ازداوران این مسابقات خانم گلشن غلامپور و آقای احسان جهانی توسط استاد اباذری و آقای یوسفی پیشکسوتان تنیس آمل اهدا گردید

در ادامه مراسم آقای دکتر لطفیان رئیس هیئت تنیس مازندران طی سخنانی از برگزارکنندگان این مسابقات، موسوی مدیر مجموعه ایثارگران، ونداد لاریجانی مسئول برگزاری مسابقات،  کامی احمدی سرپرست تنیس آمل و آریا احمدیان تشکر کردند و از حضور خانواده شهید ابراز افتخار کردند و گفتند ما قدردان شهدا هستیم همه شهدا به گردن ما حق دارند این تجلیل ها جهت همدردی و قداردانی از این عزیزان کم ترین کاری است که ما می توانیم انجام دهیم.

در پایان جوایز اول تا سوم مشترک به برندگان اهدا گردید و همچنین از مربیان وبازیکنان جهت حضور در این دوره از مسابقات تقدیر شد.

بعد از پایان مراسم نیز یکسری مسابقات دوبل تنیس با حضور ۶ تیم انجام شد که در دوبل آقای احمدی و آریا عابدی قهرمان و برادران مفتاح اشکان و اتابک به مقام دوم دست یافتند.

سیدمجتبی هاشمی مدیرعامل شرکت ایثارگران آمل در مصاحبه با خبرنگار شوار در ارتباط با اهداف برگزاری اولین دوره از مسابقات تنیس جام شهدای مدافع حرم بیان داشتند: با توجه به هجمه سنگین ناتوی فرهنگی بر علیه ارزشهای عمیق کشورمان و با هدف قرار دادن افکار جوانان، ما وظیفه داریم یاد شهدا را رنگ ثابت زندگیمان قرار دهیم. در برپایی مسابقه تنیس که با همکاری هیئت تنیس استان مازندران، شهرستان آمل و مربیان خوش نام تنیس در مجتمع ورزشی ایثارگران برگزار شد، طبیعتا برد یا باخت در این مسابقه اهمیت چندانی ندارد حضور و شرکت عزیزان در این یادمان ، جایگاهی بس ارزشمند و قابل تقدیر است. به فرموده مقام معظم رهبری زنده نگه داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست و در قرآن مبین آیات مختلفی ما را در خصوص موضوع قدرشناسی و فرهنگ قدردانی هدایت می کند. هدف این آیات تبیین این فرهنگ در زندگی افراد جامعه هست. هدف از برپایی این مسابقه به این خاطر است که شهدا بدلیل خدمتی که به مردم کردند و همتی بلند، ترویج فرهنگ ایثار که از خودشان نشان دادند شایسته قدردانی و تقدیر می باشند.

.

 

گالری تصاویر

Template Design:Dima Group